Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська облрада вирішує питання зрошувальних систем Скадовського району
Відповідна інформація міститься у звіті голови Херсонської обласної ради В. Демьохіна.

Зокрема у звіті йдеться про наступне (мова оригіналу) «Не дає спокою депутатам і складна ситуація щодо збереження цілісності внутрішньогосподарської зрошувальної системи у Скадовському районі, яка у 2009 році ще більше загострилася. Обурені зухвалими діями зловмисників, селяни чекають конкретної допомоги від депутатів та влади із припинення розкрадання закритої меліоративної мережі та її збереження. Конкретно у комісії цією проблемою опікується Рибалко С.В., який неодноразово брав участь у сходках громадян з цього питання. Незважаючи на те, що комісія зверталась до правоохоронних органів, прокуратури області, обласної державної адміністрації з метою вплинути на ситуацію та припинити незаконні роботи з розкопування трубопроводів, питання залишилось невирішеним до сьогодні. У зв’язку з цим постійна комісія планує на черговій сесії ініціювати звернення до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України з метою вплинути на
ситуацію, яка склалася навколо внутрішньогосподарської меліоративної системи у Скадовському районі».
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 марта 2010   ::  Посмотрели: 1243  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама