Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Міським депутатам протест прокурора не указ
Під час пленарного засідання міської ради депутати розглядали три протести прокурора.

За наслідками розгляду були прийняті наступні рішення:

Міські депутати відхилили протест прокурора Херсонської міжрайонної природоохоронної прокуратури на пункт 9.3. рішення міської ради від 27.12.2002 №191 «Про вилучення та надання в оренду, скасування деяких пунктів рішень виконкому міської ради та міської ради, продовження строку дії рішення виконкому міської ради, внесення доповнення до рішення міської ради» в частині надання міському комунальному підприємству «Херсонський комунальний ринок» в оренду земельної ділянки, площею 0,1304 га, під розміщення ринкового містечка на Привокзальної площі (в районі ТЕП «Техтранссервіс»).

Також депутати не прийняли рішення щодо розгляду протестів прокурора м.Херсона стосовно затвердження проекту землеустрою щодо надання в оренду земельних ділянок по вул. М.Фортус, в районі будинку №8, та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. М. Фортус, 111-а, а також протесту першого заступника прокурора області стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки по вул. Горького (район будинку №33).

Депутати відклали розгляд цих питань на квітневу сесію.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 марта 2010   ::  Посмотрели: 2097  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама