Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати Голопристанської райради знову завалили розгляд звіту по бюджету 2009 року
Першим питанням порядку денного, запропонованого депутатам на затвердження, було «Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2009 рік».

Проте, перед голосуванням, від депутата Н.Г. Кокшарової надійшла пропозиція виключити це питання з порядку денного, а перенести його на наступне засідання сесії. Ніна Григорівна пояснила, зачитавши звернення, підписане депутатами В.Г. Шевчуком, Н.Г. Кокшаровою, М.О. Коломойцевим, О.В. Буренком:
- Регламентом роботи районної ради п'ятого скликання, затвердженим другою сесією 28.04.2006 року, пунктом 6.11, передбачені в обов'язковому порядку співдоповіді членів депутатської групи або відповідної комісії, котрі ви-вчали звіт з виконання бюджету. Пунктом 2.2 положення про постійні депутатські комісії передбачено розгляд звіту з виконання бюджету, підготовку висновків та рекомендацій для президії та сесії. Але на профільній комісії рекомендацій не прийнято, оскільки засідання комісії з питань планування бюджету та фінансів не набрало кворуму з причини неявки депутатів-членів комісії.

Пропонуємо внести це питання до порядку денного чергової сесії після розгляду та висновків комісії, – зачитала Н.Г. Кокшарова і додала: – Стаття 2 Бюджетного Кодексу України передбачає розгляд звіту комісією з питань бюджету відповідної ради. Тільки після цього відповідні ради затверджують звіт з виконання бюджету або приймають інше рішення з цього приводу.

Окрім того, вона висловила думку, що «для аналізу виконання бюджету за 2009 рік сил лише планово-бюджетної комісії буде недостатньо, оскільки питання будуть багатогранними», тому й запропонувала «внести в порядок денний цієї сесії питання про створення робочої групи, яка б вивчила ситуацію». До її складу Н.Г. Кокшарова запропонувала ввести усіх членів профільної комісії і ще ряд депутатів.

Виступила з цього приводу і керівник фракції Партії регіонів Т.В. Мануйленко, яка зазначила, що її фракція підтримує звернення, яке зачитала Н.Г. Кокшарова, а також додала: відповідальність за те, що комісія з питань планування бюджету та фінансів і досі не розглянула звіт, повинен понести її голова Д.В. Коломієць.

Іншу ж думку висловив депутат райради, голова райдержадміністрації О.Ф. Онопрієнко, закликаючи депутатів бути послідовними:

- За перший квартал бюджет затвердили, за півроку – затвердили, за 9 місяців – затвердили. Що сталося за останній квартал?! Нічого. Половина профільних комісій, у тому числі і депутати від фракції Партії регіонів, які є їх членами, розглядали звіт з виконання бюджету і голосували за те, щоб включити його у порядок денний цієї сесії і розглянути. Сьогодні ж чомусь відбувається навпаки. До речі, питання було знято і з порядку денного минулої сесії. І все через те, що профільна комісія ніяк не може зібратися і розглянути звіт. Давайте вже нарешті почнемо працювати, – закликав Олександр Федорович, зробивши зауваження членам бюджетної комісії з приводу їх неявки на засідання і звернувши увагу на дисципліну.

До обговорення порядку денного долучився і депутат райради від фракції БЮТ О.М. Качан. Він зазначив, що «питання відверто політизується», порушень регламенту немає, оскільки те, що профільна комісія досі не спромоглася зібратися, є провиною лише членів цієї комісії. Але питання не може постійно переноситися через їх безвідповідальність. До речі, президією районної ради було вирішено таки розглянути це питання. О.М. Качан, посилаючись на пункт 6.10 регламенту роботи райради, у свою чергу, звинуватив депутатів від фракції ПР у порушенні вимог цього пункту.

Виступила і голова «гуманітарної» комісії райради Н.О. Слюсар. Вона зазначила, що вважає правильною позицію, яку висловила Н.Г. Кокшарова, оскільки є незрозумілою ситуація з приводу фінансування ремонтних робіт у Малокопанівській ЗОШ, бо з цього приводу порушена кримінальна справа і нині ведеться слідство. Проте голова РДА О.Ф. Онопрієнко і начальник фінуправління РДА Л.М. Качан наголосили, що цим питанням повинен перейматися суд, але не депутати, справа яких – розгляд звіту по бюджету 2009 року.

Дискусію підсумувала голова районної ради Г.В. Кобець, зробивши акцент на депутатській дисципліні, а саме з приводу неспроможності членів комісії з питань планування бюджету та фінансів зібратися на засідання:

- Чотири ж інші постійні депутатські комісії, засідання яких мали кворум, подали свої рекомендації до президії і погодження на внесення питання про розгляд звіту на засідання цієї сесії. І жодних питань з приводу цього на засіданні президії у присутніх не виникало. Тепер же – починати все спочатку? Робота зведена нанівець? От що значить відповідальність депутатів, – зауважила Ганна Василівна і запропонувала голосувати.

Більшістю голосів депутатів, присутніх на засіданні сесії, питання «Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2009 рік» було знято з порядку денного.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 марта 2010   ::  Посмотрели: 1396  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП