Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Голопристанщині селяни обговорювали власні проблеми
На минулому тижні жителі Нововолодимирівки зібралися у місцевому будинку культури, де відбулися збори уповноважених громадян територіальної громади Нововолодимирівської сільської ради з метою вирішення вкрай важливих питань.

Головуючий на зборах - Нововолодимирівський сільський голова Шинкарюк М.М. - представив запрошених на захід та гостей: голову районної ради Кобець Г.В., начальника управління АПР РДА Лисенка В.П., представника Хе-рсонської фірми «Данон» Олександра Сливу, керівника Херсонської філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Назаренко В. Д., начальника відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Голопристанському районі Чумаченко І. В., регіонального координатора проекту «Хайфер-Данон» Південного регіону Артеменко Л.В., які й надали відповіді на питання, що турбують селян: благоустрій населених пунктів, декларування доходів громадян за 2009 рік, організація обслуговуючих кооперативів по сільській раді, ідентифікація і реєстрація тварин, ціна на сільськогосподарські продукти, зокрема – молоко, продаж врожаю, оскільки здебільшого представники громади займаються вирощуванням ранніх овочів в теплицях та на присадибних ділянках.

Акцент робився на тому, що треба організовувати безприбуткові обслуговуючі кооперативи селян, які мають молочних тварин. Тоді туди постачатиметься першосортне молоко і, отже, ціна на нього буде стабільною і високою. Як висловився Олександр Слива, молоко, яке приймають у селян, не відповідає стандартам якості. Від цього фірма «Данон» несе колосальні збитки. Тому і доводиться зменшувати ціну на сировину. А кооперативи зможуть виправити ситуацію: їх голови укладатимуть договори з фірмою, яка і буде їх фінансувати, виділяти необхідне обладнання для охолодження та прийому молока.
В селі Сліпушинському громадяни з розумінням поставилися до проблем сьогодення. У них уже процес створення кооперативу підходить до завершення. Залишилося укласти договір. Селяни повірили в це і є надія, що все вирішиться на їх користь. Такої думки дотримується голова кооперативу Спільний О.О.
З виступу представника податкової - Чумачен-ко І.В. - стало відомо, що на сьогодні існує багато тіньової оренди землі. Власники не показують свої доходи і через це сільська рада залишається без додаткових коштів, які вкрай потрібні для благоустрою села.

Розглядаючи питання ідентифікації ВРХ, Назаренко В.Д. акцентувала увагу присутніх на необхідності проведення роботи по реєстрації та ідентифікації тварин, надала реєстр наявності ідентифікованих і зареєстрованих тварин по Нововолодимирівці, Зеленотропинському, Сліпушинському. По Нововолодимирівській сільській раді загалом ідентифікація великої рогатої худоби проведена на 99 відсотків, що свідчить про системну роботу в цьому напрямку виконавчого комітету та приватного ветеринарного лікаря Манастирліу Д.Є., про високий рівень свідомості та відповідальності населення територіальної громади.

Сільський голова Шинкарюк М.М. гостро по-ставив питання про норми та правила у сфері благоустрою населених пунктів, звернув увагу на правила, які регулюють права і обов’язки в галузі благоустрою території села та утримання індивідуальних будівель, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах сільської ради. Кожен повинен дбати про чистоту своєї присадибної ділянки та території, прилеглої до неї, про кожне деревце, кущик, про знищення бур’янів. Сільською радою розроблені та затверджені правила благоустрою населених пунктів, де вказано, що порушення цих правил громадянами призводить до накладання адміністративних штрафів, які, згідно зі статтею 152 Адміністративного Кодексу, збільшено від 340 грн до 1360 грн з фізичних осіб та від 850 до 1700 грн - з юридичних осіб та громадян - суб’єктів підприємницької діяльності.
Підсумувала почуте селянами від спеціалістів різних служб голова районної ради Кобець Г.В.: «Нововолодимирівці, у вас прекрасне село, прекрасні вулиці і прекрасні, роботящі люди, яким не байдужа доля цього села. Я вірю, що у вас здібний, розумний, наполегливий голова, який мислить по-новому, зробив і хоче зробити багато корисних справ для громади.

Ваша сільська рада посідає одне із перших місць в конкурсах на кращу сільську раду за окремими позиціями. Сільський голова завжди пишається своєю громадою, розумними і працьовитими людьми і вірить: разом вони зроблять все заплановане. Я це зрозуміла з виступів людей. Виступали з розумінням справи, без емоцій, з конкретними пропозиціями вирішення того чи іншого питання». Ганна Василівна ще сказала хороші слова на адресу працівників Нововолодимирівського будинку культури, сім’ї Чернуцьких – Володимира Миколайовича та Марини Володимирівни, які завжди представляють свою громаду на різноманітних семінарах та конкурсах. Їх люди слухають з великим бажанням, милуються прекрасним голосом Марини.
Збори завершилися з надією на покращення життя та подальший розвиток територіальної громади.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 марта 2010   ::  Посмотрели: 1715  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП