Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Програми Євросоюзу для молоді приходять в Херсон
Важлива подія для молоді та громадських організацій, що працюють з молоддю та займаються молодіжними проектами відбудеться у Херсоні 13-14 квітня.

В ці дні до Херсону прибуде делегація з 25 чоловік з десяти країн Європейського Союзу та Туреччини. Делегація складатиметься з представників західноєвропейських НУО, що шукають собі партнерів на Україні та бажають розробити та реалізовувати спільний проект. Цей візит відбудеться в рамках програми «Youth in Action» (тобто «Молодь в Дії»).

«Молодь в Дії» - це молодіжна програма Європейської Комісії розрахована на 7 років, з 2007 по 2013 роки. Загальний бюджет програми 885 000 000 євро. Ця програма націлена не лише на молодь країн ЄС але охоплює також Східну Європу і Кавказ та покликана на активізацію молоді до участі у соціальних та мережевих проектах, молодіжних обмінах.

Важливою відмінністю програми «Молодь в Дії» є те, що для участі в ній немає жодних обмежень чи вимог, окрім віку 13-30 років. Крім того в рамках цієї програми активно задіяна молодь з обмеженими можливостями.

Три основні напрямки, які охоплює програма:

• Європейська Волонтерська Служба (вік учасників може бути від 18 до 30 років) – волонтерська служба триває в середньому 6-12 місяців в країні та організації, що приймає волонтера

• Молодіжні обміни (вік учасників може бути від 13 до 25 років) – тривалість обміну 1-3 тижні

• Тренінги та мережеві проекти

Важливими елементами програми є:

• Позаформальна освіта

• Візуалізація програми Молоді в Дії

• Посилення і розповсюдження результатів

• Протидія дискримінації

• Рівність між жінками та чоловіками

• Захист та безпека дітей

• Багатомовність

Детальнішу інформацію про програму «Youth in Action» можна подивитись на сайтах: www.salti-youth.net/eeca та www.yia.org.ua

На сьогоднішній день лише Західна та Східна Україна задіяні та активні в рамках цієї програми.

Щоб активізувати Південь України 24 березня Херсон відвідали Андрій Павлович – координатор центру SALTO-YOUTH для країн Східної Європи та Кавказу програми Європейської Комісії «Youth in Action» та Ігор Добко – «Товариство Лева» (Україна) Східноєвропейський демократичний центр (Варшава, Польща) і зустрілися з молодіжним активом міста та представниками молодіжних громадських організацій з закликом відповісти на бажання представників ЄС у співпраці та підготувати до приїзду потенційних партнерів презентацію про свою організацію та її діяльність аби можна було знайти точки зіткнення та розробити спільний проект тощо.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 марта 2010   ::  Посмотрели: 1518  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода