Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сесія міської ради (дайджест подій )
Пленарне засіданні сесії міської ради відбулося 26 березня 2010 року.

Публікуємо дайджест важливих подій та рішень, які відбувалися на засіданні сесії.


Після оголошення пленарного засідання сесії відкритим депутат Роман Романов заявив про створення в міській раді, відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», нової депутатської групи «Фронт змін», до якої увійшли депутати Роман Романов (голова групи), Станіслав Путілов, Станіслав Чуклов, Павло Макейчик, Юрій Погребний.


Затверджено Програму розвитку міського пасажирського транспорту Херсона на 2010-2013 роки. Ця програма є складовою Стратегічного плану економічного розвитку Херсона і розрахована на період з 2010 по 2013 р. Програма буде реалізовуватися у 4 етапи.

Затверджено програму «Молодь Херсона», розраховану на 4 роки. Програма складається із заходів щодо патріотичного виховання молоді, профілактики протиправної поведінки, підтримки діяльності молодіжних громадських об'єднань та студентського самоврядування, пропаганди здорового способу життя серед молоді та підлітків, підтримки творчої та обдарованої молоді.Внесено зміни до міської комплексної програми «Соціальний захист» в частині терміну виконання її основних заходів: замість «2009 рік» слід читати «2009-2010 роки». Ці зміни пов'язані з тим, що програмою, як і минулого року, встановлюється додаткова до встановленої законодавством пільга з безкоштовного перевезення водним транспортом в період навігації окремих категорій громадян, які мають право на безкоштовний проїзд згідно з чинним законодавством. На ці цілі у 2009 році було передбачено 1 млн. 300 тис. грн. При визначенні основних показників міського бюджету на 2010 рік можна буде визначити конкретну суму, що виділятиметься цього року.


Розглянуто звернення депутатів Херсонської обласної ради до депутатів Херсонської міської ради щодо передачі у власність Херсонській обласній організації Національної спілки художників України нежитлових приміщень по вул. Фрунзе, 3, пр. Ушакова, 30/1 та прийнято рішення не передавати їх у власність і вважати чинними договори безоплатного безстрокового користування.

Прийнято рішення про передачу в оренду об’єктів комунальної власності міської територіальної громади, переукладання договору оренди цілісного майнового комплексу, прийняття квартир до комунальної власності міської територіальної громади.

Створено цільовий фонд міської ради на 2010 рік «Ремонт та реконструкція об'єктів житлово-комунального господарства». Цільовий фонд формується за рахунок надходжень на добровільних засадах благодійних та спонсорських внесків, проведення благодійних акцій. Кошти фонду використовуватимуться на ремонт та реконструкцію об’єктів житлово-комунального господарства, які постраждали внаслідок природних умов у період 2009-2010 років.

Прийнято рішення про організацію проведення звітів депутатів Херсонської міської ради V скликання перед виборцями про роботу за період з квітня 2009 року до квітня 2010 року. Звітувати необхідно до 20 травня 2010 року, про результати звіту поінформувати міську раду до 1 червня 2010 року.

Затверджено низку проектів землеустрою та технічної документації із землеустрою, надано дозволи на розробку проектів землеустрою та землевпорядної документації, прийнято рішення про переукладення договорів оренди земельних ділянок, поновлення дії договорів оренди, визнання такими, що втратили чинність, деяких пунктів рішень міської ради та її виконкому та договорів оренди земельних ділянок; про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою та додатковому відведенні земельних ділянок тощо.

Затверджено Міську програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010-2013 роки. Метою Програми є стабілізація епідемічної ситуації, зниження рівня захворюваності та смертності від ВІЛ-інфекції/СНІДу шляхом реалізації державної політики щодо забезпечення доступу населення до широкомасштабних профілактичних заходів, послуг із лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, включаючи забезпечення стерильними медичними виробами одноразового використання вітчизняного виробництва.

Рішенням міської ради відхилено протест прокурора Херсонської міжрайонної природоохоронної прокуратури на пункт 9.3. рішення міської ради від 27.12.2002 №191 «Про вилучення та надання в оренду, скасування деяких пунктів рішень виконкому міської ради та міської ради, продовження строку дії рішення виконкому міської ради, внесення доповнення до рішення міської ради» в частині надання міському комунальному підприємству «Херсонський комунальний ринок» в оренду земельної ділянки, площею 0,1304 га, під розміщення ринкового містечка на Привокзальної площі (в районі ТЕП «Техтранссервіс»).

Міською радою не прийняті рішення щодо розгляду протестів прокурора м.Херсона
стосовно затвердження проекту землеустрою щодо надання в оренду земельних ділянок по вул. М.Фортус, в районі будинку №8, та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. М. Фортус, 111-а, а також протесту першого заступника прокурора області стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки по вул. Горького (район будинку №33).
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 марта 2010   ::  Посмотрели: 1904  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП