Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонську молодь закликали до дій
24 березня відбулась презентація Програми ЄС «Молодь в дії», повідомляє прес-служба міської ради.

Згідно повідомлення у заході взяли участь заступник міського голови Сергій Черевко, координатор ресурсного Центру SALTO-YOUTH для країн східної Європи і Кавказу Андрій Павлович, керівник Східноєвропейського демократичного центру ГО «Товариство Лева» в Україні Ігор Добко, представники молодіжних громадських об’єднань та організацій та ін.

Як повідомив А. Павлович, Програма має на меті поширювати європейську співпрацю у молодіжній сфері, сприяти розвитку якісних систем підтримки молодіжної діяльності, посилювати взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн тощо. Її реалізація розрахована на 2007-2013 рр., загальний бюджет складає 885 млн. євро.

Пріоритетами Програми є : надання молоді можливості усвідомлення себе європейськими громадянами, активна участь молоді у громадському житті і підтримка різних форм її навчання, міжкультурне навчання, участь молодих людей з менш привілейованих освітніх, соціально-економічних, культурних чи географічних середовищ або участь молоді з обмеженими фізичними можливостями тощо.

Молоді активні люди, яким цікаво проявити себе, отримати нові знання, знайти партнерів тощо, матимуть можливість обрати один з трьох типів проектів для співпраці: Європейська Волонтерська Служба, молодіжні обміни, тренінги і мережові проекти.
Всі учасники, які зацікавились Програмою, матимуть можливість підготувати власні презентаційні матеріали щодо діяльності своїх об’єднань, а також пропозиції для співпраці з європейськими однодумцями і 13-14 квітня запропонувати їх, адже Херсон відвідають учасники Програми з 10 європейських країн.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 26 марта 2010   ::  Посмотрели: 1512  

Комментарий написал(a) Абдула. Опубликованно: 26 марта 2010 10:09 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Програма має на меті поширювати європейську співпрацю у молодіжній сфері, сприяти розвитку якісних систем підтримки молодіжної діяльності, посилювати взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн тощо. Її реалізація розрахована на 2007-2013 рр., загальний бюджет складає 885 млн. євро.
______________________________________________________________________

Улыбнуло! smile
А этому сайту и его руководству тоже что-то перепало?
Призывы к национальной розни на его страницах так АКТУАЛЬНО вписываются в вышеозначенную "программу"! smile

Комментарий написал(a) махно. Опубликованно: 13 мая 2010 13:10 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
ну да призывы молча посасывать у кацапов на других сайтах - это вписывается в другую программу...

Прикольно слушать уродов с чурбано-кацапскими никами, которые воняют на всякие программы буржуев - потому что буржуи на свои РАЗНООБРАЗНЫЕ И МНОГОЧИСЛЕННЫЕ программы тратят реальные бабки и никого силком туда не тянут - не хочешь, не слушай. Зато кацапоны ни сольди не вкладывают в Украину, только качают отсюда, но быдлота местная готова рачком встать и булки раздвинуть по первой команде.
Вот пусть кацапоны свои программы тут профинансируют, а мы посмотрим у кого лучше, убедительнее и интереснее - но зечем им если дебильная пятая колона есть ?Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП