Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Дайджест депутатської роботи
На засіданні постійної комісії обласної ради з питань планування, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва, курортно-туристичної діяльності, управління об’єктами комунальної власності та приватизації депутати розглянули 32 питання порядку денного.

Серед основних: виконання показників Стратегії соц.-економ. розвитку Херсонської області до 2015 року та виконання обласного бюджету в 2009 році.

Комісія вирішила винести на чергову сесію обласної ради питання виконання показників Стратегії та виконання обласного бюджету в 2009 році. Планується на черговій сесії обласної ради заслухати інформацію ОДА з цих питань.

Розглянуто виконання програми розвитку виставково-ярмаркової діяльності в області на період до 2014 року та план виставкових заходів на 2010 рік.

Розглянули звернення КП «Херсон-виставка» щодо припинення діяльності Херсонської обласної постійно діючої виставки.

Не підтримала комісія звернення Головного управління юстиції у Херсонській області щодо виділення коштів обласного бюджету для ремонту приміщення за адресою м.Херсон, вул.К.Маркса, 42/14.

Розглянуто звернення пансіонату «Медик» та питання ситуації на ВАТ «Херсонський хлібокомбінат». Комісія повернеться до розгляду цих питань на наступних засіданнях .

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 марта 2010   ::  Посмотрели: 1534  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют