Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Влада Херсона враховує заходи для безпечного пересування маломобільних груп населення
Відповіді рішення були прийняті на засіданні міського комітету забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури міста.

Відповідне засіданні відбулося 19 березня. В ньому взяли участь перший заступник міського голови В’ячеслав Яременко депутати міської ради Микола Уманський та Сергій Шкода, керівники управлінь містобудування та архітектури, транспорту та зв’язку, доріг, соціальної політики, освіти, охорони здоров’я, відділу за зверненнями громадян, голова територіальної первинної організації Українського товариства сліпих Юрій Осадчук, голова правління Херсонського обласного товариства інвалідів Сталіна Кушнірук, голова Херсонської громадської організації інвалідів Олексій Ліпков та ін.

Учасниками засідання обговорені питання щодо методики розробки схеми доступності інвалідів в м. Херсоні, відповідно до рішення сесії Херсонської міської ради «Про зміну та доповнення до додатка 2 до Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2009 р., затвердженої рішенням міської ради від 27.02.2009 №1056»; хід виконання розпорядження міського голови Володимира Сальдо «Про організацію виконання заходів щодо створення в місті Херсоні безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009-2015 рр.» в частині облаштування спеціальних місць для паркування транспортних засобів із метою посадки-висадки людей з інвалідністю та запровадження персональних карток-дозволів на паркування транспортних засобів, які перевозять інвалідів; врахування норм Конвенції ООН про права інвалідів, ратифікованої Україною 16 грудня 2009 р. та вступившої в дію з 06 березня 2010 р, у роботі виконавчого комітету міської ради та актуалізації існуючої місцевої нормативної бази з питання доступності архітектурно-просторового середовища.

Керівники організацій інвалідів звернули увагу представників міської ради та виконавчого комітету на щоденні проблеми маломобільних груп населення: непристосовані для них пішохідні переходи, завищені бордюри, відсутність позначок на місцях паркування, відсутність пандусів та поручнів біля адміністративних будівель, закладів сфери послуг тощо, наявність зелених насаджень з гіллям нижчим ніж 2 м від землі, занижені дахи торгівельних палаток, що можуть призвести до травматизму.

За пропозицією начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора міста Григорія Ходіна, учасники засідання вирішили при розгляді нових об’єктів будівництва проводити роботу з проектувальниками та власниками споруд, щодо зобов’язання їх розробляти та виконувати заходи для безпечного пересування маломобільних груп населення.

Депутат міської ради С. Шкода вніс пропозицію про розширення складу членів Комітету, що забезпечить можливість оперативного реагування на пропозиції.

Довідка: На сьогодні в місті мешкає близько 10 тис. інвалідів.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 марта 2010   ::  Посмотрели: 1702  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода