Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гриценко пообіцяв Калініну допомагати міліції
Довідка: 23 березня, в управлінні МВС України в Херсонській області відбулося представлення особовому складу управління нового начальника міліції Херсонщини - Олександра Калініна. Його представив заступник міністра внутрішніх справ України - начальник кримінальної міліції генерал-майор міліції Леонід Зима.
Як заявив на представленні нового начальника УМВС голова облдержадміністрації Анатолій Гриценко, обласна державна адміністрація надасть новому керівникові УМВС необхідну підтримку в роботі по зміцненню законності і правопорядку в регіоні. Спільними зусиллями облдержадміністрації та управління МВС в області ми зможемо повернути довіру людей до працівників міліції, зазначив Анатолій Гриценко.

Також херсонський губернатор окреслив головні завдання які стоять перед міліцією області:

є виведення економіки з тіні;

створення нормальних умов для роботи малого і середнього бізнесу.

«Наше завдання - наповнити бюджет області для того, щоб вирішувати проблеми, які існують в регіоні, і зокрема, в соціальній інфраструктурі. Ми створимо в області команду, яка чітко розумітиме завдання, які поставив перед нами Президент України, підкреслив голова облдержадміністрації.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 24 марта 2010   ::  Посмотрели: 1916  

Комментарий написал(a) china gadgets. Опубликованно: 10 апреля 2012 12:55 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --

Комментарий написал(a) fsd. Опубликованно: 25 апреля 2012 09:31 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
X10i Cell Phone This article is great and I like it very much.Thank your for your sharing.
X12/LT15i Android 2.2 This article is great and I like it very much.Thank your for your sharing.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос