Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Стан фінансово-бюджетноїі галузі Херсонщини
За повідомленням прес-служби херсонської ОДА станом на 19 березня 2010 року стан фінансово-бюджетной сфери області наступний:

Доходи. За оперативними даними, до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 19 березня 2010 року надійшло 166,2 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 85,1% до плану, затвердженого в тимчасовому розписі місцевих бюджетів на січень - березень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 10,7 млн грн (6,9%).

Дотація. За цей період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 256,7 млн грн дотації вирівнювання, що становить 76% до плану, визначеного їм у тимчасовому розписі державного бюджету на січень - березень 2010 року.

Короткотермінові позички. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 849,5 тис. грн короткотермінових позичок з єдиного казначейського рахунку. За аналогічний період минулого року їх отримано в сумі 48,3 млн грн.

Заробітна плата. Станом на 19 березня 2010 року виплачено аванс за березень поточного року працівникам бюджетної сфери області в сумі 39,5 млн грн або 0,3 місячного фонду.

Фінансування. У березні поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 17,8 млн грн для проведення видатків по заробітній платі з нарахуваннями на неї, по стипендіях, придбання медикаментів та продуктів харчування, оплати енергоносіїв та комунальних послуг.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 марта 2010   ::  Посмотрели: 1261  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют