Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Голій Пристані оголошено Двомісячник благоустрою
Відповідну інформацію поширила прес-служба міської ради.

В повідомленні йдеться про оголошення цього заходу 24 лютого прийняв рішення виконавчий комітет міської ради.

Початок акції 1 березня і триватиме вона до 1 травня 2010 року.

Згідно з рішенням, керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, фізичні особи-підприємці, мешканці Голої Пристані у період двомісячника повинні провести санітарне очищення та озеленення територій (виробничих, прилеглих до них та закріплених); упорядкувати об’єкти благоустрою, відремонтувати і пофарбувати фасади будівель, паркани, взяти участь у Дні Довкілля – 17 квітня 2010 року.

Після завершення двомісячника всі повинні продовжувати утримання в належному стані території, дотримуватися правил благоустрою території міста, затверджених рішенням міської ради від 20.04.05 №950, не порушувати права і законні інтереси інших суб’єктів благоустрою міста.

Крім того, названі вище особи повинні усувати на закріплених об’єктах благоустрою за рахунок юридичних (фізичних) осіб та в установлені строки пошкодження інженерних мереж або наслідки аварій, що сталися з їхньої вини. Крім того, вони мусять усувати на закріплених об’єктах благоустрою наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; проводити, згідно з планами, затвердженими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об’єктів благоустрою.

У процесі утримання об’єктів благоустрою (їх частин) слід дотримуватися відповідних технологій щодо їх експлуатації та ремонту, регулярно здійснювати заходи щодо запобігання передчасному зносу об’єктів, забезпечення умов функціонування та утримання їх у чистоті й належному стані.

Директора КП „Комунальник” Кулинича О.Л. рішенням зобов’язано постійно забезпечувати утримання в належному стані територій загального користування та прибудинкових територій, належне санітарне очищення території міста, не допускати виникнення стихійних смітників.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 20 марта 2010   ::  Посмотрели: 1328  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода