Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Володимир Сальдо вимагає від уряду компенсації
Згідно повідомлення прес-служби Хекрсонскької міської ради мєр міста Володимир Сальдо направив Прем'єр - міністрові України Миколі Азарову тереграму щодо необхідності перерахування в повному обсязі субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Субвенція стосується погашення заборгованості державного бюджету перед МКП «Херсонелектротранс».

В телеграмі зокрема зазначено:

«На 17 березня 2010 року МКП «Херсонелектротранс» погашено 901,4 тис. грн. кредиторської заборгованості з 1706,4 тис.грн. Витрати, які несуть підприємства за пільговий проїзд окремих категорій громадян у січні-березні 2010 року, не компенсуються зовсім… Транспортні підприємства не в змозі розраховуватися по зарплаті та податках, обов’язкових платежах».

«Враховуючи, що МКП «Херсонелектротранс» обслуговує 105 тисяч громадян, які користуються пільгами, прошу сприяти вирішенню питання щодо своєчасного та в повному обсязі перерахування субвенції», - йдеться у телеграмі.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 марта 2010   ::  Посмотрели: 1603  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама