Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо просить гроші у Азарова
Міським головою Володимиром Сальдо направлено звернення до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова щодо необхідності термінового виділення з резервного фонду державного бюджету коштів у сумі 48 млн. 963 тис.грн. на ліквідацію надзвичайної ситуації, що склалася в місті у зв’язку із рядом аварій на самопливних колекторах.

«У Херсоні в зв’язку з різким таянням снігу та інтенсивними опадами, які перевищили декілька норм за зимовий період, виник паводок, стрімке підняття рівня ґрунтових вод.

Це призвело до масового руйнування залізобетонних труб трьох каналізаційних колекторів», - йдеться у зверненні. «Пошкоджені колектори відводять стічні води від Таврійських мікрорайонів, де споживачами є 63,6 тис. осіб, та мікрорайону "ХБК" - 44,7 тис. осіб».

Руйнування колекторів з провалом ґрунту та розгерметизацією стиків пов’язано з тим, що вони прокладені в зонах підтоплення, працюють у складних гідрогеологічних умовах (різке підняття рівня ґрунтових вод, збільшене гідравлічне навантаження). Така ситуація може порушити екологічну безпеку в зонах проходження колекторів та погіршити санітарно-епідемічний стан.

У зверненні підкреслено: «З метою ліквідації надзвичайної ситуації в місті проводяться першочергові аварійно-відновлювальні роботи з перекладення пошкоджених ділянок колекторів.

Для цього з міського бюджету Херсона передбачається виділення 1 млн. 780 тис.грн. Однак вказаних коштів недостатньо. Для ліквідації надзвичайної ситуації в повному обсязі необхідно додатково 48 млн. 963 тис.грн.».

До Кабінету Міністрів України та відповідних центральних органів влади направлена також необхідна кошторисна документація щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету, підготовлена спеціалістами.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 марта 2010   ::  Посмотрели: 1409  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют