Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Річкова навігація розпочнеться 3 квітня (офіційно)
Організаційні питання, які є передумовою вчасного початку річкової навігації, було обговорено під час робочої зустрічі міського голови Володимира Сальдо з представниками ДП «Адміністрація річкових портів».

Саме це підприємство здійснює перевезення херсонців до їх дачних садиб, розташованих на лівому березі Дніпра.
Річкова навігація цього року розпочнеться, як і повідомлялося раніше, з 3 квітня 2010 р. Перевезення пасажирів на дачні ділянки здійснюватимуть 13 катерів за 14 маршрутами.

«Ми зацікавлені, аби пасажирські перевезення водним транспортом для херсонців збереглися, були розпочаті своєчасно, здійснювалися якісно та безпечно», - наголосив В. Сальдо.

З цією метою за розпорядженням міського голови спеціально створеною комісією до 28 березня буде проведено обстеження технічного стану берегових та причальних споруд акваторії Дніпра.

Як повідомив під час зустрічі Анатолій Хмель, директор ДП «Адміністрація річкових портів», однією з умов якісного проведення навігації є погашення заборгованості державного бюджету за перевезення річковим транспортом пільгових категорій громадян у 2009 році у сумі близько 136 тис. грн.

За інформацією заступника міського голови, начальника фінансового управління міської ради Романа Підперигори, кошти, передбачені у 2009 році в міському бюджеті для відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян, були перераховані через органи Держказначейства України наприкінці минулого року в повному обсязі. Йдеться про 1 млн. 300 тис. грн., що були передбачені для перевезення 8 000 пільговиків.

А.Хмель звернувся до В.Сальдо з проханням сприяти прискоренню необхідних розрахунків державного бюджету. За словами міського голови, ця заборгованість має бути погашеною протягом двох тижнів. Можливість компенсації за пільгове перевезення у 2010 році буде розглядатися при формуванні міського бюджету. На сьогодні через відсутність бюджету опрацювання цього питання є передчасним.

Представники Адміністрації річкових портів зазначили також на необхідності приведення діючих тарифів на річкові перевезення у відповідність до економічно обгрунтованих витрат.

До проведення ретельної перевірки наданих підприємством розрахунків виконавчі органи міської ради не розглядатимуть це питання.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 марта 2010   ::  Посмотрели: 1314  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода