Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Скільки немовлят народилося у 2009 році?
У 2009р. в області зареєстровано 12323 народжених дітей, у т.ч. у міських поселеннях 7301 дитина, у сільській місцевості – 5022.

В цілому по області кількість народжених у порівнянні з 2008р. зменшилась на 1,2% (на 150 осіб).

Рівень народжуваності становив 11,2 дитини у розрахунку на 1000 наявного населення. Найбільший рівень народжуваності спостерігався у Чаплинському (13,1‰), Білозерському (12,8‰), Великоолександрівському, Горностаївському та Каховському (по 12,7‰) районах області.

Протягом 2009р. в області зареєстровано 132 випадки багатоплідних пологів, з яких 131 закінчилися народженням двійняток та одна жінка народила трійнят. У 2009р. із загальної кількості народжених, за порядком народження, частка перших дітей складала 51,1%, других – 34,9%, третіх – 9,8%, більше трьох дітей – 4,2%.

Найбільша кількість народжених в області припадала на жінок у віці 20–24 років (34,5% від загальної кількості народжених). Упродовж 2009р. питома вага молодих матерів (до 20 років) становила 10,6%.

Слід зазначити, що у минулому році було зареєстровано 3 матусі віком до 15 років, а одна жінка у віці 50 років народила двійню.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 марта 2010   ::  Посмотрели: 1122  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама