Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про роботу міської ради в період 01-05.03.2010 (офіційно)
Минулого тижня міським головою Сальдо В.В. підписано розпорядження про скликання ХХХVІ сесії міської ради, пленарне засідання якої призначено на 26 березня поточного року.

Станом на 01.03.2010 до секретаря міської ради Погребного Ю.Б. надійшло 33 заявки, які внесені до пропозицій щодо порядку денного сесії.

Ще два проекти надійшли пізніше і вони будуть розглянуті за процедурою прискореного розгляду відповідно до статті 58 Регламенту Херсонської міської ради. На даний час депутати ознайомлюються з матеріалами і готуються до засідань постійних комісій, які заплановані на 9-12 березня поточного року.

У плановому режимі протягом тижня працювали три постійні комісії.

Постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.) на засіданні 02.03.2010 і розглянула біля 160 заяв суб’єктів господарювання щодо оформлення земельних ділянок.

03.03.2010 відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, праці та соціального захисту (Подлєсний С.Є.).

Депутатами, членами постійної комісії, були заслухані суб’єкти підприємницької діяльності (МПП «Альянс» та ТОВ «Трилоджик груп»), які мають заборгованість з орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності.

Суб’єктам підприємницької діяльності ПП «Жилсервіс», ФОП Тищенко А.В., ПП «Стар-лайт», які не з’явилися на засідання постійної комісії, вирішено надіслати листи з попередженням, що у разі не по гашення заборгованості протягом двох місяців, з ними не будуть переукладені договори оренди.

Також члени комісії надали рекомендації стосовно:

- передачі в оренду нежилих приміщень та підготовки управлінням комунальної власності відповідного рішення міської ради;

- передачі в безоплатне користування будівлі по вул. Кірова, 10 релігійній громаді Київського патріархату;
- заборгованості із виплати компенсацій фізичним особам, що постійно надають соціальні послуги;

- оголошення конкурсу на право оренди комунального майна міської територіальної громади.

04.03.2010 відбулося засідання постійної комісії з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів (Романов Р.А.). Члени постійної комісії розглянули наступні питання:

- «Про дотримання суб`єктами господарювання Правил торгівлі на ринках м. Херсона, затверджених рішенням міської ради від 10.11.06 №146».

Рекомендували: підготувати звернення за підписом міського голови та за підписом голови постійної комісії на адресу начальника ДПІ м. Херсона щодо надання інформації про надходження ринкового збору за 2009 рік в розрізі ринків міста до бюджету міста; заступнику міського голови Христичу Ю.П., управлінню споживчого ринку (Кружнова В.І.) спільно з фінуправлінням (Підперигора Р.С.) проаналізувати стан надходжень ринкового збору до міського бюджету за січень-березень 2010 року та внести пропозиції на адресу постійної комісії; управлінню споживчого ринку (Кружнова В.І.) спільно з міської СЕС протягом поточного року провести комплексні перевірки щодо дотримання суб`єктами господарювання Правил торгівлі на ринках міста.

- про роботу КП «Сервіс-опт» у 2009 році. Члени постійної комісії повернуться до розгляду зазначеного питання після надання директором КП «Сервіс-опт» Греком І.А. додаткових відомостей про діяльність підпорядкованого йому підприємства.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 марта 2010   ::  Посмотрели: 1066  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода