Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гасло "Бог і Україна" - донести до кожного школяра
4 та 5 березня, учні шкіл Херсону мали змогу познайомитися із журналом «Крилаті», котрий випускає Спілка Української Молоді в Україні, дізнатися про «Крилату команду», про цікавинки, які розповідає журнал, повідгадувати загадки, взяти участь у вікторині.

А також дізнатися про конкурси, які проводить журнал для своїх читачів. Дуже гарно прийняли «Крилаті» у Херсонській обласній дитячій бібліотеці, де персонал зацікавлений у всебічному розвитку своїх читачів і робить усе, щоб діти якомога більше читали і знали.

Молоді бібліотекарі дали можливість дітям дізнатися багато чого цікавого і про журнали загалом і про «Крилаті» зокрема. Вони зорганізували справжнє маленьке свято для дітей та мандрівку сторінками нашого журналу.

Також велика подяка Центру Української Книги у Херсоні, який зорганізував цю мандрівку для «Крилатих». Надзвичайно тепла зустріч відбулася у Білозерці 6 березня, що неподалік від Херсону.

І хоч дітей було небагато, а у приміщенні дещо зимно, проте панувала доброзичлива атмосфера та щира любов до українського слова, української книги.

Ми сподіваємося, що після цієї зустрічі у «Крилатої команди» з’явиться багато нових друзів. Тож із нетерпінням чекаємо на ваші листи, шановні нові знайомі з Херсонщини!
Фото:
Гасло "Бог і Україна" - донести до кожного школяра

Гасло "Бог і Україна" - донести до кожного школяра

Гасло "Бог і Україна" - донести до кожного школяра
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 марта 2010   ::  Посмотрели: 1528  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода