Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Тетяна Бельдюгіна: Нам залишається власну долю «брати в свої руки»
Степова Костянтинівка. Навколо, такі ж села. Жодного селища, містечка, райцентру. Периферія, степ та ґрунтові дороги. Але там живуть люди і вони не збираються «вмирати». Вони шукають шляхи, намагаються не тільки врятувати село, а й дивитися у майбутнє, сподіватися, мріяти.

Таврійський край об’єднується. Це приємний процес, він вселяє надію, він зупиняє процес знищення села.

29 жовтня на Херсонщині відбудуться перші вибори в об’єднаних громадах, серед них і Костянтинівська ОТГ (Горностаївський район).

Про перспективи, надії, проблеми, та мрії, про сільську жінку в політиці говоримо з діючим Костянтинівським сільським головою, кандидатом на посаду голови Костянтинівської ОТГ Тетяною Володимирівною Бельдюгіною.

Тетяна Володимирівна Бельдюгіна - діючий голова Костянтинівської сільської ради, кандидат на посаду голови Костянтинівської ОТГ. На вибори йде як самовисуванка. Як говорить сама Тетяна Володимирівна: політикою не займаюся тому, що народ не підтримує зараз, і не дивиться на те, хто від якої партії йде. Хочу, щоб наша громада була квітучою.

Чи є у вас досвід адміністративної, керівної, чи громадської роботи?


Громадська робота була 5 років – депутатом селищної ради. З 2015 року - голова Костянтинівської сільради.

Повний текст інтерв’ю ТУТ
Не нравится: 1, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 октября 2017   ::  Посмотрели: 11990  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн