Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Прозорість» бюджетних витрат у Херсонському Вищому училищі фізичної культури (ХВУФК)
«Прозорість» бюджетних витрат у Херсонському Вищому училищі фізичної культури (ХВУФК) вже не дивує. Намагання тимчасово виконуючого обов’язки керівництва приховати інформацію щодо витрат бюджетних коштів наштовхує на однозначні висновки.

Декілька разів ГО «Асоціація блоггерів «Новамедіа» зверталася з запитом щодо отримання копій договорів між училищем та ФОП К. Кифорук про закупівлю різного роду продукції (наприклад: жіночих прокладок та зубної пасти). Спочатку повідомляли, що надати таку інформацію не можуть так як це якась там таємниця. Продовжували наполегливо звертатися, крім цього колеги підтримали і ця інформація набула певного розголосу. Нарешті отримали відповіді.

Гадаю перемога! Ось вони ці договори. Але не так сталося, як гадалося… Договори є, але без додатків (які є невід’ємною частиною договору). Ну ось наприклад договір поставки №227-2210 від 14.07.2017 року. У пункті 2.1 чітко зазначено: вартість товару вказана у специфікації (Додаток№1) до цього договору. Все добре, але цього додатку у відповіді яку прислали немає!

Що приховує тимчасова адміністрація училища? Відповідь зрозуміла.

Змушені звернутися згідно законодавства до відповідних контролюючих органів для перевірки невиконання норм законодавства з боку керівництва ХВУФК. А скоро конкурс хоча кажуть, що там все вже «порєшалі», але …

Протокол про адміністративне правопорушення та рішення суду щодо порушення законодавства можуть «остудіть буйну головушку» та не додати впевненості.. А може і «поламати хатки»
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 октября 2017   ::  Посмотрели: 11852  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн