Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: Нарешті це сталося!
У Херсонському державному університеті урочисто відкрито новий спортивний майданчик - просторий, багатофункціональний, з сучасним штучним покриттям.

Співаковський: Нарешті це сталося!

Це найкращий подарунок провідному вишу півдня України до його сторіччя, який тільки можна собі уявити! Хоча по-справжньому оцінити, наскільки визначною є ця подія для студентів та викладачів ХДУ, та й в цілому для нашого міста, здатен, мабуть, лише той, хто знає, яким був старий університетський спортмайданчик. Власне, це була лише назва...

Про новий, добре обладнаний майданчик для занять фізкультурою та спортом мріяли кілька поколінь наших спудеїв. І от 11 жовтня 2017 року ця мрія нарешті здійснилася. Вона стала реальністю завдяки цільовій субвенції у розмірі 1,5 млн.гривень, яку виділив український Уряд,повідомляє Новамедіа.

Порадіти за студентів та викладачів ХДУ, привітати їх зі святом сьогодні прийшло чимало поважних гостей — голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, депутати обласної та міської ради, представники спортивної громади міста. Звучало чимало гарних слів, побажань успіхів у навчанні і спорті.

Про те, що ще два місяці тому на цьому місці були зроблені тільки перші розмітки, про те, як заважала мінлива херсонська погода у такий чудовий сонячний день нікому навіть не хотілося згадувати...

Бо головне — це сталося! Сучасний університет отримав сучасний спортивний майданчик. Так і має бути. Подібні спортивні майданчики взагалі-то повинні стати стандартом для навчальних закладів. Українська молодь має бути не тільки освіченою, а й здоровою. І добре, що сьогодні це нікому не потрібно доводити.

Щиро вдячний Уряду на чолі з В. Гройсманом, для якого молодь, її освіта та здоров'я, є не меншим пріоритетом, ніж модернізація армії чи пенсійна реформа І окрема подяка Президенту України Петру Порошенку, який на зустрічі з освітянами особливо наголосив на тому, що освіту потрібно розглядати не як витратну, а як інвестиційну складову, як внесок у майбутнє.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 октября 2017   ::  Посмотрели: 774  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП