Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Червоному Маяку малюки з дитсадочка граються посеред бетонозмішувачів та будматеріалів
Інтернетом шириться відео, яке викладають занепокоєні батьки малят, що відвідують дитячий садок у селі Червоний Маяк. На матеріалах явно видно, що ігровий майданчик дошкільного закладу перетворений на будівельний,повідомляє видання Український Південь.

У Червоному Маяку малюки з дитсадочка граються посеред бетонозмішувачів та будматеріалів

Частину території займають розкидані камені, поряд з гойдалками стоять бетонозмішувачі. Заважали будівельникам один із павільйонів та ракета-гірка, їх зняли, і тепер вони просто лежать на майданчику. Будівельники спокійно переміщуються по території садка. Діти ж можуть будь-якої миті отримати пошкодження.

Червономаячківці скаржаться на постійний шум і пилюку. Жителі Червоного Маяка не виступають відкрито проти цієї ситуації. Справа в тому, що тут триває будівництво огорожі Григоріє-Бізюкового чоловічого монастиря. І мешканці трохи побоюються настоятеля. Зате у мережі у висловах себе не обмежують.

Влада Червоного Маяку, як і Бериславського району, ніяк не відреагувала на пряму загрозу здоров’ю і життю дітей. Місцеве ДАБІ теж не припинило це неподобство. Місцеві стверджують, що будівництво відбувається без будь-яких дозвільних документів.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 октября 2017   ::  Посмотрели: 820  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП