Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася Конференція Херсонської обласної федерації футболу
3 жовтня в Херсонській облдержадміністрації відбулась позачергова Конференція Херсонської обласної федерації футболу під головуванням керівника області, голови Херсонської обласної федерації футболу Андрія Гордєєва. Учасниками заходу були виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер та представники футбольного активу області, повідомляє видання Новамедіа.

У вступному слові очільник області Андрій Гордєєв подякував присутнім за активну роботу з пропагування активного способу життя та спорту. «У рамках заходів з модернізації спортивної бази КДЮСШ сьогодні ми відкрили ще один футбольний майданчик зі штучним покриттям. В майбутньому це стане запорукою того, що на Херсонщині зростатиме здорове покоління, що формуватиме здорову націю. І в цьому заслуга працівників спортивної галузі».

На порядку денному виносилося питання виключення зі складу Цюрупинську районну організацію ХОФФ у звязку зі зміною назви населенного пункту м.Цюрупинськ на м. Олешки. Натомість було прийнято рішення прийняти до складу колективних членів ХОФФ, перейменовані та новостворені районні федерації футболу:

•Громадську спілку «Федерація футболу Олешківського району Херсонської області»
•Високопільську районну федерацію футболу
•Новотроїцьку районну федерацію футболу

Також учасниками конференції прийнято рішення змінити організаційно-правову форму громадської організації "Херсонська обласна федерація футболу" на громадську спілку. Така зміна зумовлена чинним законом України «Про громадські об’єднання», яка вимагає привести у відповідність діяльність громадських об’єднань до кінця 2017 року.

Закінчилася конференція нагородженням найбільш активних на терені розвитку футболу на Херсонщині почесними грамотами та сувенірами Федерації футболу України та Херсонської обласної федерації футболу.

За активну участь у розвитку футболуХерсонщини нагороди отримали:

-Пасхал Ігор Юрійович – голова АФА Херсонської області;
-Майков Валерій Миколайович - тренер-викладач ДЮСШ м.Олешки
-Бурковського Олександра Григоровича – директор Голопристанського Центру «Спорт для всіх»;
-Курбанова Заура Аслановича – тренер з футболу ДЮКФП №5 м. Херсона, голову комітету ДЮФ ХОФФ.

Диплом отримав Андрій Павелко – президент Нижньосірогозької районної федерації футболу, кращої районної федерації футболу в Херсонській області за підсумками 2016 року.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 октября 2017   ::  Посмотрели: 805  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП