Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати Херсонської міської ради пройшли навчання з територіальної оборони
Депутати Херсонської міської ради пройшли навчання з територіальної оборони, які були започатковані минулого року головою Херсонської облдержадміністрації А. Гордєєвим. Про це на власній ФБ-сторінці написала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко

Депутати Херсонської міської ради пройшли навчання з територіальної оборони

У рамках навчання депутати міської ради Олександр Кривчук, Михайло Лінецький та Олександр Ложичев були відзначені подякою керівника міського військкомісаріату за допомогу у проведенні заходів з оборони для призовників.

Насичено пройшов день, такі знання потрібні кожному - в Україні тривають воєнні дії на сході країни. Кожен з нас повинен вміти захистити свою державу та сім'ю. Сьогодні вперше розібрала і зібрала автомат Калашникова, вражаюче!)
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 сентября 2017   ::  Посмотрели: 847  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП