Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Олена Урсуленко відвідала перше засідання секретарів депутатських корпусів міст України
У Южному відбулось перше засідання секретарів депутатських корпусів міст України. Секретарі міських рад України зібрались у Южному (Одеська область) за ініціативи міського голови Володимира Новацького, повідомляє Український Південь.

Олена Урсуленко відвідала перше засідання секретарів депутатських корпусів міст України

Одне з наймолодших міст Одещини (засноване 1975 року) є членом Асоціації міст України, і його очільник запросив гостей з усіх міст з метою відновлення роботи Спілки секретарів міських рад при АМУ. На засіданні обговорювали і місцеві проблеми, з яким стикаються депутати у своїй діяльності, і законопроекти, які готує Верховна Рада.

«Найважливіше питання, що обговорювалось – проект бюджету 2018 року. Він буде складним, оскільки на місцеві бюджети лягає тягар додаткових витрат. Добре, що процес обговорення на рівні секретарів міських рад розпочався у вересні. У Асоціації міст України є можливість донести своє бачення до парламентської зали. Це дуже корисні зустрічі для обміну думками й досвідом», – розповіла секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, яка взяла участь у засіданні.

«Закон про місцеві вибори» потребує доопрацювання. У цьому впевнені практично всі секретарі міських рад. Обговорення цього питання викликало тривалу полеміку. Діюче законодавство не чітко прописує відповідальність депутата перед виборцями, звітність й механізм його відкликання у разі невиконання обов’язків.

Відновлення діяльності Спілки секретарів міських рад при АМУ може стати майданчиком для обміну досвідом, думками, прийняття рекомендацій. Врешті, це колективна думка людей, котрі щодня стикаються з життям громад і можуть вплинути на внесення змін/прийняття нових законів, які полегшать щоденну роботу.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 сентября 2017   ::  Посмотрели: 852  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП