Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти представлено проект «Водні ворота України»
29 вересня під час Х ювілейного міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» відбулася панельна дискусія на тему: «Глобалізація зовнішньоекономічних процесів через розвиток транспортно-логістичної інфраструктури та відновлення річкового судноплавства», а також представлений проект «Водні ворота України».

Модератором виступив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Спікерами стали:

• Генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський;
• Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол;
• Голова Гомельського обласного виконавчого комітету Володимир Дворнік;
• Надзвичайний та Повноважний Посол Ірану в Україні Мохаммад Бехешті-Монфаред;
• Директор ТОВ «Амалтея» Сергій Рибачок;
• Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Присутнім була запропонована презентація суднохідною компанією ТОВ «Нібулон», яка сьогодні є флагманом річкових перевезень.

Проект «Водні ворота України» відкриє для Херсонщини нові перспективи і можливості для розвитку, сприятиме налагодженню торгових зв’язків з іншими країнами, дозволить експортувати та імпортувати продукцію. Очільник області Андрій Гордєєв зазначив, що у планах є об’єднати Прибалтику, Скандинавію та Азіатські країни.

Відновлення водного шляху Е-40 значно спростить торгівлю між Україною і Білоруссю. Внутрішній водний транспорт забезпечує економію пального і може використовуватись для перевезення великогабаритних вантажів. Також він сприятиме розвитку сучасної логістичної інфраструктури в прикордонних регіонах країн.

Потенційний товарообіг між двома сусідніми країнами становить близько 10 млн. тон. У Білорусь Україна може постачати овочі, фрукти, соки,зерно і зерно продукти, олійні культури, шрот, універсальні контейнери та будівельні матеріали. Херсонщині буде вигідно закуповувати білоруський бітум, який відповідає всім європейським стандартам. Також до нас надходитимуть продукти нафтопереробки та сільгосптехніка з Білорусі.

По закінченю панельної дискусії було укладено тристоронній міжрегіональний протокол про наміри щодо реалізації проекту з розвитку транспортно-логістичного сполучення.

Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 сентября 2017   ::  Посмотрели: 2192  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП