Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбувся круглий стіл на якому обговорили екологічні проблеми Херсонщини
Вчора у Херсонській ОДА відбувся круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми Херсонської області та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого (сталого) розвитку».

Організатором такого заходу стала Всеукраїнська екологічна ліга та її очільник Тетяна Тимочко за участю голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрія Попутька, народного депутата України Олега Недави, представників екологічної служби, науковців і громадськостівідомляє Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА.

Такий «круглий стіл» організували у зв’язку з напруженою екологічною ситуацією в Херсонській області, зумовленою антропогенним навантаженням, а саме: вичерпанням та забрудненням водних ресурсів, руйнуванням берегів річки Дніпра, Каховського водосховища, Азовського та Чорного морів, зменшенням біорізноманіття, обмеженістю площі природно-заповідних територій та збільшенням кількості несанкціонованих сміттєзвалищ.

Виражаючи власну небайдужість до екологічної ситуації на Херсонщині, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко звернула увагу присутніх:
«Херсонщина може стати модельним регіоном і показати, якою екологічно чистою може бути область».

Тетяна Тимочко зазначила, що в Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року прописані 17 цілей розв’язання проблем області для збереження й покращення екологічної ситуації.

«Міністерство екології та природних ресурсів мусить звернути особливу увагу на проблеми Херсонщини, адже за рахунок збереження екології області, як потужної рекреаційної зони, будуть збільшуватися місцеві бюджети для розвитку громад в процесі децентралізації», - підкреслила голова Всеукраїнської екологічної ліги.

Присутній народний депутат України Олег Недава також додав, що центральна влада ніяк не може бачити проблеми областей так ґрунтовно, як це бачить місцева влада, тому саме їй повинні бути надані відповідні повноваження.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 сентября 2017   ::  Посмотрели: 804  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП