Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Коли відродиться храм, відродиться і село
У селі Геройське Голопристанського району наразі освячують купол та хрест на храм святого праведного Петра Калнишевського. В заході бере участь владика Даміан, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, представники районної та місцевої влади, а також громадськість села.

Храм на честь святого праведного Петра Калнишевського побудований 1898 році місцевим поміщиком Григорієм Капустою, глибоко віруючою людиною. Оскільки село розташоване на узбережжі лиману, проект будівництва розробляли довго, щоб будівля не просіла на вологому грунті і служила прихожанам роками. Стіни простояли майже 120 років і не пошкодилися вологою та часом, а фундамент міцний та рівний. Храм, який вистояв війну, не зміг витрима

ти антирелігійної кампанії радянської влади і з 60-х років ХХ століття приміщення церкви слугувало і шкільною майстернею, і спорт.залою, і паперовим складом місцевого солевидобувного підприємства. Останній спричинив велику пожежу і будівля церкви стала непридатною для експлуатування.

Назву храму було змінено з Храму Казанської Ікони Божої Матері на Храм Праведного Петра Калнишевського на прохання місцевої релігійної громади
Нагадаю, що минулого року Андрій Гордєєв заклав капсулу у майже зруйнованому храмі зі словами: "Власними силами та з Божою поміччю відбудуємо храм". Як бачимо, очільник області свої обіцянки стримує. Протягом літа у храмі тривали будівельні роботи під керівництвом та за участі місцевого священика Андрія.

Скажу чесно, була у цьому храмі влітку на свято Петра і Павла і відчула особливу атмосферу - місце намолене та енергетично сильне. Тому від щирого серця хочу побажати усім прихожанам якнайшвидше відродити храм. Нехай в ньому вінчають молодят та хрестять новонароджених.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 сентября 2017   ::  Посмотрели: 797  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн