Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські депутати вивчали досвід Вінниці
Вісім депутатів Херсонської міської ради декілька днів перебували у Вінниці для вивчення досвіду у вирішенні питань життєдіяльності міста.

У Вінниці є чому повчитись. Місто чисте, освітлене, громадський транспорт працює практично до півночі. Історична частина міста вражає збереженою архітектурою з ажурними балкончиками, на яких ростуть квіти, з відсутністю біг-бордів і МАФів, повідомляє Український Південь.

У перший день візиту херсонських депутатів знайомили із системою електронного документообігу, роботою платформи «ProZorro» та Центру надання адміністративних послуг.

«ЦНАП у Вінниці працює практично з 2008 року, тобто ще до реформи. Надає 300(!) послуг, аж до реєстрації автомобіля. Вразив керуючий справами міської ради своїм досвідом і знаннями, вмінням організувати процес і підібрати кадри. Наші депутати попрацювали у департаментах за їхнім профілем роботи у міській раді, познайомились з діяльністю комунальних підприємств. У Вінниці діє єдина транспортна мережа. З 1 січня 2018 року управління комунальної власності Вінниці запускає експеримент з реалізації всіх об’єктів власності громади через платформу «ProZorro». Вчорашній день був дуже насиченим на враження і зустрічі», – поділилась враженнями секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Бюджет Вінниці становить близько 4 мільярдів гривень. Місто є прогресивним серед інших українських міст у вирішенні проблеми забезпечення транспортом, вивезенням сміття, освітлення, інших питань життєдіяльності і є туристичним центром. Щоправда, через події поблизу Калинівки програму скоротили, але херсонські депутати достатньо встигли познайомитись з роботою департаментів та комунальних підприємств. Тож, місцеві обранці можуть втілити у рідному місті кращий досвід місцевого самоуправління.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 сентября 2017   ::  Посмотрели: 795  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП