Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Андрій Гордєєв спілкувався з людьми, які зараз живуть у приймальні міського голови
Сьогодні відбулася зустріч голови ОДА Андрія Гордєєва з херсонцями, які другий день живуть у приймальні міського голови. Це була ініціатива голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

На зустрічі Андрій Гордєєв запропонував чітко сформулювати всі причини ситуації, що склалася довкола аварійного будинку №4Г по вул. Людвіка Заменгофа (Благоєва) в м. Херсоні. Тобто він звернувся до фахівців, яких було також запрошено на зустріч в ОДА, а також до представників міської влади, які згідно з обов’язками мають опікуватись будівлею, роз’яснити, яким чином і скільки коштів необхідно для врегулювання питання.

А саме: чи є можливість для ремонту, чи здійснені всі заходи для інспектування, а також які заходи вживаються міськвиконкомом задля скорішого розв’язання цієї серйозної проблеми. Крім того, він вислухав фахівців стосовно побудови цього дому, а також архітекторів та проектантів, які багато років тому мали відношення до його забудови. Всі ці кроки зроблені саме для того, щоб максимально розібратися в проблемі.

Треба зазначити, що запросивши на зустріч, яка перейшла в робочу нараду, директора Департаменту фінансів ОДА Наталію Вітренко, очільник області запитав і про резервні кошти, які існують в бюджеті на даний час.

Після того, як були попередньо вислухані представники громади, фахівці та чиновники, Гордєєв зауважив, що продовжуватиме особисто інспектування безпосередньо на місці. "Ми зараз поїдемо до вас, шановні, і побачимо масштаб проблеми на власні очі», - звернувся до херсонців голова ОДА.

Також Андрій Гордєєв з журналістами відвідали аварійний будинок №4Г по вул. Людвіка Заменгофа (Благоєва) у Херсоні.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 сентября 2017   ::  Посмотрели: 770  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП