Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: Звернувся до міської влади Херсона стосовно врегулювання граничних тарифів на послуги з обслуговування будинків та прибудинкових територій для ОСББ
Сьогодні звернувся до міської влади Херсона стосовно врегулювання граничних тарифів на послуги з обслуговування будинків та прибудинкових територій для ОСББ.

Вони мають бути на рівні тих тарифів, що затверджені для для комунальних підприємств, які надають такі ж послуги. Зараз мешканці житлових будинків, де створені ОСББ, при нарахування субсидій знаходяться у дуже невигідних умовах.

Справа в тому, що три роки тому виконком Херсонської міськради встановив для ОСББ та ЖБК ці тарифи на рівні: для дев’ятиповерхових житлових будинків – 1,8861 грн., п’ятиповерхових – 1,7213 грн., для будинків іншої поверховості - 1,9259 грн. у розрахунку на 1 кв. м загальної площі квартир.

Водночас, 15 серпня та 06 вересня 2017 року для комунальних підприємств, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для дев’ятиповерхових житлових будинків, виконком затвердив нові тарифи в середньому, на рівні понад 3,40 грн. на 1 кв. м.

Таким чином, тарифи, що були встановлені для ОСББ, вже не відображають усіх потреб будинків, адже за ці три роки значно збільшився розмір зарплати та оплати послуг з вивезення сміття, обслуговування внутрішньобудинкових систем тощо.

Це змушує ОСББ та ЖБК затверджувати тарифи вищі, ніж встановлено виконавчим комітетом. А в результаті страждають громадяни, що отримують субсидії, адже їм доводиться з власної кишені сплачувати додаткові суми, які субсидія не покриває. Цю проблему потрібно терміново врегулювати. І я дуже сподіваюся, що міська влада Херсона поставиться з розумінням і виправить ситуацію.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 сентября 2017   ::  Посмотрели: 768  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП