Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Міністерство інфраструктури готові розглядати пропозиції Херсонщини
Сьогодні перебуваючи на Херсонщині з робочим візитом заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань представив транспортну стратегію України до 2030 року у відповідності з Україно-Єропейською угодою про асоціацію у транспортній сфері, повідомляє Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА. Було обговорено шляхи реалізації і пріоритетні інвестиційні проекти інфраструктури регіону.«У зв’язку з анексією та окупацією територій потрібно перебудовувати товаро-транспортні потоки. Для нас є пріоритетним об’єднати та допомогти у розвитку регіонів України заходу та півдня. Тому Херсонщина також повинна взяти участь в обговорені. План виконання Стратегії для її реалізації, передбачає визначення стратегічних інфраструктурних проектів», - зазначив Віктор Довгань на робочій нараді у Херсонській ОДА.

У зв’язку з цим заступник міністра інфраструктури України поділився своїми думками щодо визначення інфраструктурного об’єкту Херсонщини на який варто звернути увагу: «Вважаю, що таким пріоритетним проектом для області може стати бетонна дорога, яка споличить порти Одеси, Миколаєва і Херсона. До 2030 року маємо план сполучити усі 13 портів України такою дорогою від Маріуполя до Рені».

Також один із запрошених гостей Альберт Бергонзо, ключовий експерт з юридичних питань проекту ЕК «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної стратегії у секторі транспорту України» розповів про запровадження проекту, який він представляє. Проект покликаний втілити зміни з розбудови транспортної сфери України і він фінансується за кошти ЄС.

«Зміни не відбудуться за одну ніч, бо тільки наполеглива праця і відповідальність влади і інших органів може призвести до позитивного результату», - зазначив Альберт Бергонзо.

У свою чергу заступник голови Херсонської ОДА О. Адамчик зазначив наступне: Скоротимо шлях до Європи, за рахунок водних перевезень.

«Щоб потрапити до Європи мешканці Херсонщини повинні подолати близько 1000 км і це тільки до адміністративної межі країни, а водне сполучення дасть можливість дістатись вільно до Європи лише через 300 км водного шляху».

Також він додав, що з відповідним письмовим зверненням і ініціативою щодо підтримки у запуску цього проекту ОДА буде звертатись до Міністерства інфраструктури України , бізнесменів і операторів паромних переправ.


Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 сентября 2017   ::  Посмотрели: 822  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП