Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Кіндійка відсвяткувала День селища
Грандіозне свято відбулося цієї суботи у передмісті Херсона – Кіндійка відзначала День селища, чергову річницю з дня заснування.

Насправді колишні Кіндійські хутори, навіть, старші за Херсон, говорить ідейний натхненник і спонсор свята, підприємець Юрій Рожков. Просто нещодавно були знайдені документальні свідчення про те, що саме в ці вересневі дні у 1897 році було закладено перший камінь у будівництво церкви Різдва Пресвятої Богородиці, яка й зараз височить в центрі селища.

– Я народився тут і виріс. І мені завжди дуже хотілося, щоб у рідного селища було своє свято, щоб мешканці Кіндійки відчували себе родиною, – пояснив він. Для справжнього родинного свята дата не настільки важлива. Хоча, як запевнив Юрій Рожков, архівні пошуки точної дати заснування Кіндійки триватимуть.

Центром святкування Дня народження селища став стадіон місцевої ЗОШ № 18, поряд із яким цього літа виріс сучасний спортивний майданчик – на радість селищній дітворі. Навіть, під час святкового концерту на ньому відбувалося своє «дійство»: дорослі насолоджувалися виступами артистів, а дітлахи під музичний супровід грали в м’яча, розважалися на гойдалках.

За словами директора школи Василя Пригоди, з того часу, як побудували спортмайданчик, тут ніколи не буває пусто. На перервах школярі шикуються в чергу, а ввечері разом із дітьми сюди сходяться мешканці селища.

– Про такий майданчик я особисто мріяв цілих п’ять років. До кого тільки не звертався, кого тільки не просив… І лише завдяки допомозі народного депутата Олександра Співаковського та нашого випускника, підприємця Юрія Рожкова мрія мешканців нашого селища стала реальністю. Коли його добудуємо, це буде один із кращих шкільних майданчиків міста, – не без гордості каже директор ЗОШ.

Цей сучасний спортмайданчик у передмісті, якому можуть позаздрити, навіть, столичні школи, побудований на умовах співфінансування державного і місцевого бюджетів. З фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата надійшло 577 тисяч гривень, міська та селищна рада виділили ще 400 та 100 тисяч гривень відповідно.

– Завершити будівництво планувалося до початку навчального року, однак цьому завадив тимчасовий арешт рахунків міського управління капбудівництва. Підрядник змушений був призупинити роботи, і коли саме вони будуть поновлені, важко сказати. Хоча добудувати там залишилося зовсім трохи, – прокоментував помічник народного депутата Співаковського Олексій Саковніч.

Та так сталося, що саме напередодні селищного свята стало відомо, що рахунки нарешті розблоковано (мабуть, дива трапляються, навіть, у наш прагматичний час). А отже вже найближчими днями роботи на спортмайданчику будуть поновлені, і до кінця жовтня він набуде завершеного вигляду.

– У селищі немає клубу, немає розважальних комплексів, тому школа стала справжнім серцем Кіндійки, – розповів Юрій Рожков. – На свята ми зазвичай збираємося або у церкві, або ж в актовій залі школи. Тому, коли на шкільному подвір’ї побудували сучасний спортмайданчик, це стало справжнім подарунком не лише для школярів, а й для усіх мешканців Кіндійки.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 сентября 2017   ::  Посмотрели: 743  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП