Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Здоров`я людини, якість її життя - це найбільша цінність суспільства, - Олена Урсуленко
Колектив Херсонського онкологічного диспансеру 70 років бореться з однією з найтяжчих хвороб людства.

1947 року при обласній лікарні було відкрито 55 стаціонарних ліжок для онкохворих. Диспансер часто переїжджав з одного медичного закладу до іншого. Десятки років медичний персонал чекав на закінчення будівництва комплексу з надання спеціалізованої допомоги, а потім - обживав приміщення, встановлював і освоював нове обладнання.

Кількість пацієнтів, у яких вперше діагностували рак, з 1947 року виросла у 9 разів, а тих, що стоять на обліку з діагнозом «онкологія», в 20 разів! Страшний недуг XXІ століття забирає все більше людських життів. Перед лікарями-онкологами постають нові виклики: надавати якісну медичну допомогу, освоювати й застосовувати нові методи лікування і, головне, – вселяти людям віру у власні сили, щоб вони могли перемогти хворобу.

«Ювілей – це привід зазирнути у майбутнє і оцінити минуле. За ці роки був перший досвід проведення променевої терапії, перехід на новий якісний рівень надання спеціалізованої медичної допомоги. Але ще багато попереду – удосконалення хірургічної техніки, впровадження нових методик діагностики й лікування, створення Південного регіонального центру променевої терапії. І я впевнена, що все здійсниться», - зазначила у привітальному слові головний лікар Херсонського онкодиспансеру Ірина Сокур.

Сьогодні колектив отримував привітання і заслужені подяки. Саме ювілейні урочисті заходи дають привід відзначити тяжку працю лікарів і медичного персоналу, які є професіоналами у своїй справі й мають велике серце.

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко вручила подяки медичним працівникам від депутатського корпусу. «Здоров`я людини, якість її життя - це найбільша цінність суспільства. Ваш колектив стоїть на передовій боротьби з підступною хворобою. Ви всі свої знання, вміння, досвід спрямовуєте на те, щоб наша громада була здоровою, а місто наповнювалося відчуттям щастя. Я вдячна кожному з вас за щоденну працю зі збереження життя та здоров’я наших співгромадян», - підкреслила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 сентября 2017   ::  Посмотрели: 889  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП