Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася І сесія ХІІ скликання Міського учнівського парламенту
Напередодні свята 239 річниці від дня створення нашого м. Херсона, на базі Палацу дитячої та юнацької творчості, відбулася І сесія ХІІ скликання Міського учнівського парламенту. Учасниками сесії були 98 делегованих представників до парламенту і президенти шкільних органів самоврядування від шкільних органів самоврядування та 38 педагогів організаторів.

Вітали усіх учасників з днем народження міста ансамбль солістів «Чуство» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв (керівник Жалобенко К. В.) та вихованці студії спортивного танцю «Євроденс» (керівник Фоменко Анастасія).

На сесії учнівські лідери звітували про свою роботу в «Місті успішних підлітків» (табір ім. І. Голубця, м. Скадовск), обирали голову Міського учнівського парламенту та голів комісій, затверджували план та регламент своєї роботи на навчальний рік . На посаду голови дитячого парламенту претендували чотири лідери, які презентували свої програми. За результатами голосування головою Міського учнівського парламенту обрано Бабаян Елліну (учениця 9 класу, НВК № 56), Беліцьку Дар”ю (учениця 9-го класу, НВК № 56) – першим заступником голови Міського учнівського парламенту, Жирякову Жанну (учениця 9-го класу, НВК № 56) – заступником голови Міського учнівського парламенту, Бровченко Олену (учениця 9-го класу, ЗНЗ № 13) – секретарем ради Міського учнівського парламенту.

Поки йшли обговорення плану роботи та регламенту в комісіях, представником управління освіти було проведено нараду з педагогами організаторами та президентами шкільних органів самоврядування щодо взаємодії між шкільними органами дитячого врядування та Міським учнівським парламентом.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 сентября 2017   ::  Посмотрели: 542  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн