Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара - найбільших інформаційних та культурних центрів півдня України
Свій славетний ювілей відзначає один з найбільших інформаційних та культурних центрів півдня України - Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара. Від дня її заснування виповнюється вже 145 років.

«Гончарівка» ніколи не була простою книгозбірнею. Від самих початків вона стала важливим центром громадського і культурного життя і завжди відігравала велику роль у формуванні людського капіталу всього півдня країни. Тому сьогоднішня «ювілярка» - не лише свідок, а й справжній творець історії нашого краю.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара і зараз — не лише величезне сховище скарбів людської мудрості і знань. Це насамперед потужний освітній і культурний центр, клуб за інтересами, майданчик для виставок і дискусій. Тут сьогодні задаються основні тренди сучасної бібліотечної справи не лише для Херсонщини, а й в масштабах України.

В «Гончарівці» працює унікальний колектив висококласних фахівців, які безмежно віддані своїй справі, які вважають свою професію не роботою, а скоріше - місією. Це завдяки їх повсякденній праці книгозбірня була, є і завжди буде справжнім центром тяжіння для мешканців міста та області.

Вітаючи колектив бібліотеки з цією славетною датою, хотів би від усього серця подякувати за відданість найкращим традиціям і відкритість новаціям. За високій професіоналізм і постійне прагнення до самовдосконалення. За те, що ніколи не втомлюєтеся розширювати інтелектуальні горизонти молоді, допомагаєте пізнавати реальну картину світу, вчите думати.

Щиро зичу вам щастя, творчого натхнення, добробуту, справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!


З величезною повагою і вдячністю — Олександр Співаковський, народний депутат України
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 сентября 2017   ::  Посмотрели: 474  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн