Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Досвід Херсонщини із забезпечення житлом молоді та воїнів АТО вивчали на міжнародному форумі
За період дії державної програми сприяння молодіжному житловому будівництву в Херсонській області зведено 100 тисяч квадратних метрів житла, які змогли придбати молоді родини на пільгових умовах. У ІV Таврійському мікрорайоні Херсона виросло ціле містечко будинків МЖК зі своєю інфраструктурою.

В рамках Міжнародного форуму «Житло для молоді XXІ століття: світовий досвід, зелені технології, інновації», що відбувся на Херсонщині, вивчали регіональний досвід з забезпечення молоді житлом, повідомляє Український Південь.

«Молодь залишатиметься у нашому місті, якщо бачитиме перспективу. І власне житло, отримане у кредит за низькими ставками, – це дієва мотивація жити, працювати та вибудовувати своє життя в рідному місті. Тому влада Херсона повинна усіляко сприяти молодіжному будівництву. МЖК – компанія, що довела свою надійність і може брати участь у конкурсах зі зведення об’єктів соціальної інфраструктури. Місто має налагодити взаємовигідні стосунки із забудовником», – прокоментувала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко у ході заходу.

На форумі були представлені і програми забезпечення житлом на пільгових умовах родин учасників АТО. Для них передбачено відшкодування 50% вартості квартири.
«Не всі учасники АТО після отримання земельної ділянки мають матеріальні можливості для зведення власного будинку. Місія влади – створити умови для отримання квартир за пільговими ставками тим, хто виборює незалежність України на Сході», – підкреслила Олена Урсуленко.

Окрім цього, в державній програмі передбачені і пільги на придбання житла сім’ям переселенців із зони військових дій. Загалом, в області 25 тисяч осіб, що потребують покращення житлових умов. Протягом роботи Міжнародного форуму представники Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву спільно з керівництвом області, міста, керівниками регіональних відділень визначили, як активізувати будівельну сферу в області, впроваджувати новітні технології і відкривати нові програми соціальної підтримки молоді.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 сентября 2017   ::  Посмотрели: 319  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2017 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"