Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Стартував Міжнародний фестиваль аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ», на якому представлять 250 фільмів
Сьогодні на Херсонщині було відкрито XІI Міжнародний фестиваль аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ».

Цього року на XІI Міжнародному фестивалі аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» представлено більше 250 фільмів з 15 закордонних країн (Грузія, Іспанія, Канада, США, Індія, Іран, Киргизія, Білорусь, Болгарія, Казахстан, Іран, Сербія) та 21 областей України. Як завжди у складі журі фестивалю буде працювати представник від UNICA, цього року це віце-президент Джейн Гласс з Францїї. Вона вручила медалі учасникам фестивалю «Кінокімерія», які минулого року стали учасниками фестивалю UNICA, повідомляє Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА.

Враженням від вже побачених кіно стрічок поділилась Лариса Брюховець, кінокритик, член правління Національної спілки кінематографістів України: «Найбільше запамятились стрічки про волинський заповідник, херсонський рибзавод та вірші Ліни Костенко, які знають в усьому світі. Дякую учасникам, які представили гідні роботи».

Як зазначив Володимир Войтек, кінознавець та ведучий телепрограми «Аргумент-кіно», що аматорське кіно це місточок до професійного кіно, яке набирає обертів в нашій країні і це важливий етап для становлення цього виду мистецтва.


Кінофестиваль аматорського кіно «КIНОКIМЕРIЯ» - це щорічний конкурсний спеціалізований фестиваль кіно і відео фільмів створених дитячими аматорськими студіями, дорослими аматорами, студентами творчих вузів, професіоналами некомерційного кіно не тільки в Україні, а й за її межами.

Метою фестивалю є:

- відродження кіноаматорства в Україні,
- налагодження культурних зв’язків з кіноаматорами з числа за-кордонних українців,
- згуртування талановитої та ініціативної молоді, для якої кіно-мистецтво - засіб творчого втілення своєї життєвої позиції.

На фестивалі «КІНОКІМЕРІЯ» представлені такі номінації:

- «Гран-Прі»,
- «Кращий фільм дитячо-юнацьких аматорських студій»,
- «Кращий аматорський фільм»,
- «Кращий студентський фільм»,
- «Кращий однохвилинний фільм»,
- «Кращий професійний некомерційний фільм».Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 сентября 2017   ::  Посмотрели: 822  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП