Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні відбулось свято для сімейних пар "Золоте весілля"
Вже 15 рік поспіль перед Днем міста Суворoвська районна рада та міський РАЦС організовують церемонію вшанування сімейних пар, що прожили в шлюбі 50 та більше років. Сьогодні в урочистій залі центрального РАЦСу відбулося вшанування 15 сімейних пар, що відсвяткували золоте весілля. Серед присутніх були пари, що прожили разом 50,52,55 років, а родина Савченко Іван та Інна йдуть спільно по життю вже 58 років. Всі вони мали змогу ще раз обмінятися обручками, випити на свою честь келих шампанського та станцювати весільний танок.

Уквітчана зала, урочиста обстановка, музика, щирі слова - все це навіювало сльози радості. Серед гостей секретар Хесонської міської Олена Урсуленко, в.о. голови територіального управління юстиції Херсонської області Григорій Галковський, голова Суворовської районної ради у м.Херсоні Андрій Задніпряний, друзі, родичі, художні колективи - привітали ювілярів. На їх честь звучали пісні, теплі слова подяки та захвату, побажання здоров'я, злагоди та довгих років кохання.

Протоієрей церкви Святого Пантелеймона – отець Володимир зазначив, що шлюб - це церковне таїнство, Господь допомагає з'єднати долі: "Низький уклін людям, що змогли зберегти один одного, пронести кохання через роки".

Секретар міської ради Олена Урсуленко, яка вперше на такому заході, підкреслила емоційність свята: "Держава починається з родини: духовні цінності формуються в сім`ї. Сьогоднішній захід - справжнє свято щирості, взаємної поваги та любові. Адже саме завдяки цим якостям наші ювіляри багато років разом. Ці сімейні пари - це приклад нам всім, як треба жити та ставитися один до одного у родині. Бажаю здоров'я та бережіть один одного!"
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 14 сентября 2017   ::  Посмотрели: 687  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн