Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські школярі переможці Всеукраїнських та Міжнародних змагань з ракето модельного спорту
Насиченим, повним яскравих вражень та перемог були літні канікули для вихованців Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міської ради.

Вихованці гуртка моделювання ракет Центру технічної творчості зі своїм тренером – керівником вдало представили місто Херсон у різноманітних змаганнях з ракето модельного спорту.

У цих видах змагань на Кубок Дніпра, що проходив наприкінці липня на аеродромі «Кам’янка» у м. Дніпро команда вихованців Центру науково-технічної творчості учнівської молоді посіла шість призових місць: тренер команди Віталій Сидоренко виборов одразу два призових місця, а його вихованці стали призерами змагань: Бідовський Валерій - у класі моделей S-2Р, S-4-А, Бакеренков Андрій - у класі моделей S-9-А, S-2Р.

За результатами XXI Міжнародних змагань з ракето модельного спорту на Кубок ім. М.К. Янгеля (27.07.17 – 30.07.17) вихованці Центру технічної творчості посіли призові місця та були нагороджені медалями, дипломами та кубками: Бакеренков Андрій у класі моделей S-663 зайняв ІІ місце, у класах моделей S-9-А та S-4-А -ІІІ місце; Бідовський Валерій у класі моделей S-891 - ІІІ місце.

Улітку спортсмени із 11 областей України брали участь у ІV етапі Кубку України з ракето модельного спорту на Кубок Корольова, серед яких значних здобутків у в особистій першості досягли і херсонці: Сидоренко Віталій – ІІ місце в класі моделей S-6-А(вікова категорія «дорослі»); Бідовський Валерій – ІІ місце в класі моделей S-4-А, Бакеренков Андрій – І місце в класі моделей S-9-А (вікова категорія «юніори»).

У липні 2017 року в м. Ніжин також відбувся Чемпіонат України з ракето модельного спорту, до якого долучилися 26 команд з 11 областей України. Змагання проходили у 9 класах моделей (S1, S2, S3, S4, S6, S5, S7, S8, S9). Збірна команда міста Херсона була представлена 5 учасниками у вікових категоріях «дорослі», «юніори» та здобула шість призових місць у командній першості. В особистій першості переможцями стали Бідовський Валерій - І місце у класі моделей S-4-А; Бакеренков Андрій - ІІ місце у класі моделей S-4-А, S-9-А.

Найбільш визначною подією для вихованців Центру технічної творчості стала участь у Чемпіонаті Європи з ракето модельного спорту, який проходив з 19 по 25 серпня 2017 року в Куявсько-Поморському воєводстві м. Влоцлавек (Польща) та зібрав учасників з 17 країн світу.

До складу збірної команди України знову ж таки увійшли наші херсонці: Бідовський Валерій та Бакеренков Андрій, які у віковій групі «юніори» зайняли призові місця та принесли Україні дві бронзові медалі: Бідовський Валерій у класі моделей ракет S4А - зайняв ІІІ місце; Бакеренков Андрій у класі моделей ракет S8D - ІІІ місце.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 14 сентября 2017   ::  Посмотрели: 620  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП