Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Делегація Херсонщини з робочим візитом перебуває у Гомелі( Білорусь)
Делегати відвідають вільну економічну зону "Гомель-Ратон" , аеропорт "Гомель", ТОВ "Гомсельмаш", "Гомельоблдорстрой". Також херсонська делегація відвідає і спортивні об'єкти, такі як Гомельський льодовий палац спорту та Гомельський палац водних видів спорту.

Делегація з Херсонщини, до складу якої увійшли представники бізнесу та сільгоспвиробники, на чолі з головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим прибули до Гомеля (Білорусь).

Протягом двох днів, 14-15 вересня, вони ознайомляться з роботою білоруських підприємств, таких як ТОВ "Гомельський хімічний завод" та ТОВ "Спартак", один з найбільших виробників кондитерських виробів і полуфабрикатів у Білорусі, ТОВ "Мозирський нафтопереробний завод", річковий порт Мозир та інші.

Делегати відвідають вільну економічну зону "Гомель-Ратон" - це універсальний майданчик для розвитку бізнесу та залучення до співпраці іноземних інвесторів, які готові розвивати інноваційне виробництво.

Також представники Херсонської області відвідають аеропорт "Гомель", де відбудуться перемовини з компанією "Belavia" щодо організації авіасполучення за напрямком Херсон-Гомель. Далі - візит на ТОВ "Гомсельмаш", "Гомельоблдорстрой".

Також програма перебування херсонської делегації передбачає відвідування і спортивних об'єктів, таких як Гомельський льодовий палац спорту та Гомельський палац водних видів спорту.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 14 сентября 2017   ::  Посмотрели: 596  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн