Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині відкрито вернісаж міжрегіонального виставкового проекту «Загадкове мистецтво Японії»
Серед цілої низки заходів, приурочених до року Японії в Україні, культурною подією для Херсона стала виставка японського мистецтва, яка відкрилась 8 вересня у Херсонському обласному художньому музеї ім.О.О.Шовкуненка. Міжрегіональний виставковий проект організованого спільно з Національним художнім музеєм України (м. Київ) та під егідою Посольства Японії в Україні.

На Херсонщині відкрито вернісаж міжрегіонального виставкового проекту «Загадкове мистецтво Японії»

На виставці представлено 70 творів класичної японської гравюри ХІХ ст. у жанрі якуся-е, що присвячена традиційному театру Кабукі, та близько 20 предметів японського декоративно-ужиткового мистецтва ХІХ — поч. ХХ ст.: вази у стилі клуазоне, японський фаянсовий посуд, керамічна пластика тощо.

Познайомитись із культурою Японії завітало багато гостей. Виставку відкрила директор музею, заслужений працівник культури України, Аліна Доценко.

Директор надала слово начальнику управління культури ХОДА Світлані Думинській, яка звернула увагу на те, що ця виставка є своєрідною культурною подорожжю до Японії, що дозволить молоді познайомитися з багатою культурою цієї країни.

Секретар міської ради Олена Урсуленко підкреслила, що японська культура та традиції мають певні паралелі з українською культурою, зокрема глибоке національне коріння та духовний зміст. Народний художник України, мистецтвознавець, Володимир Чуприна подякував музею за нагоду споглядати класичне мистецтво Японії.

На Херсонщині відкрито вернісаж міжрегіонального виставкового проекту «Загадкове мистецтво Японії»

Атмосферу Японії ХІХ століття допоміг створити музичний супровід вернісажу у виконанні музиканта та композитора Родіона Красновида, який приготував саундтреки, що відтворюють традиційну японську музику з використанням флейти та інших національних інструментів.

На виставку завітали художники, творча молодь, викладачі вишів, студенти, шанувальники японського мистецтва. Фоторепортери та представники ЗМІ допомогли висвітити цю подію для широкої публіки.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 сентября 2017   ::  Посмотрели: 660  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП