Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Інформація про закупівлю Херсонським вищим училищем фізичної культури зубної пасти, під грифом секретно
Інформація про закупівлю Херсонським вищим училищем фізичної культури жіночих прокладок,зубної пасти, зубних щіток, крему для взуття та іншого, під грифом секретно

Інформація про  закупівлю  Херсонським вищим училищем фізичної культури зубної пасти,  під грифом секретно

Нещодавно за допомогою порталу публічних фінансів Є-Дата дізнався що наше училище фізкультури (ХВУФК) за бюджетні кошти закуповувало гребінці для волосся, зубну пасту, зубні щітки, крем для взуття, засоби особи тої гігієни, шампунь та таке інше, а також у платіжці було зазначено що за бюджетні кошти була проведена вечірка. Ось декілька цифр: гребінці для волосся-3 220. 00грн, пральний порошок - 21 390 00 грн…

Після цього звернувся до господаря цього навчального закладу - Херсонської обласної ради з запитом на отримання публічної інформації. У запиті просив надати мені (у електронному вигляді)копії договорів на підставі яких проводилася проплата. Також, за допомогою договорів хотів отримати інформацію про ціну та обсяги цих закупівель, а також, що то була за вечірка, на яку було витрачено 4 тис бюджетних гривень.

Спочатку отримав от обласної ради відповідь, що вони не володіють такою інформацією і надіслали мій запит до ХВУФК. А ось учора отримав відповідь від посадовців училища: Таким чином, укладені двохсторонні договори між фізособами підприємцями та ХВУФК є конфіденційною інформацією! Ось так. Куди ідуть бюджетні кошти -це секретна інформація!
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 сентября 2017   ::  Посмотрели: 594  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП