Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сегодня «Продэксим» будет бороться за Суперкубок Украины
Во вторник стартует футзальный сезон 2017/2018 годов.

Традиционно новый сезон откроется матчем за Суперкубок, за который сразятся две самые сильные и самые боевые команды Экстра-лиги – херсонский «Продэксим» и киевский «ХИТ».

Оба коллектива с характером и своей игрой. Оба имеют свои изюминки и в любой момент могут преподнести сюрприз в виде забитого гола. Оба хорошо усилились в межсезонье и готовы добиваться новых трофеев, в том числе и Суперкубок.

Одним словом, получить победу будет не легко. Так что желаем командам удачи и пусть победит сильнейший! Матч состоится 12 сентября в 19:00 в г. Бровары Киевской области. Прямая трансляция на сайте МФК «Продэксим» и телеканале XSPOTR.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 сентября 2017   ::  Посмотрели: 608  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн