Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нові «шкільні автобуси» отримали райони Херсонщини на початку нового навчального року
8 вересня на центральній площі м.Херсона відбулася урочиста передача шкільних автобусів для районів області. Шкільний транспорт отримали Бериславський, Верхньорогачицький, Великолепетиський, Каховський, Новотроїцький та Чаплинський райони. Усього 7 автобусів,повідомляє . Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА.

Нові «шкільні автобуси» отримали райони Херсонщини на початку нового навчального року

Автобуси придбані відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827-р на засадах співфінансування – 70% державної субвенції і 30% за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Парк шкільних автобусів Херсонщини уже складає 20 одиниці і сьогодні всі діти в області забезпечуються комфортним підвезенням до навчальних закладів.

Начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький подякував всім колегам, які доєдналися до цієї програми: «За цей рік ми забезпечили рекордну кількість – 20 нових шкільних автобусів. Всі діти повинні отримувати якісну освіту, незалежно від того, де вони живуть. Міські та сільські учні повинні вчитися в комфортних умовах».

Очільник області Андрій Гордєєв урочисто вручив ключі та техпаспорти від нових шкільних автобусів керівникам районів.

Даний автобус – це спеціалізований автобус для перевезення школярів різного віку Богдан 22412, виготовлений за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Виробником автобусів є Автоскладальний завод № 1 ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», потужності якого розташовано у м. Луцьк. Автобус має 31 місце для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, система сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 сентября 2017   ::  Посмотрели: 785  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП