Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Олена Урсуленко: до госпітальної ради мають увійти головні лікарі херсонських лікарень та депутати профільної комісії
На минулому пленарному засіданні XV сесії депутати не змогли затвердити склад госпітальної ради. Проект рішення запропонований міським головою і узгоджений з управлінням охорони здоров’я не набрав потрібної кількості голосів. Почали звучати пропозиції включити до складу більшу кількість депутатів, а також громадських активістів, і виключити медичних працівників. Жодна з пропозицій не пройшла- і питання «зависло».

Олена Урсуленко: до госпітальної ради мають увійти головні лікарі херсонських лікарень та депутати профільної комісії

«До госпітальної ради Херсона мають увійти головні лікарі районних лікарень та депутати профільної комісії. По-перше, лише керівники колективів володіють повною інформацією про лікувальні установи і бачать шляхи розвитку. По-друге, депутати постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я знають цей напрямок роботи, можуть вносити пропозиції й ідеї з розвитку медичної сфери у сесійну залу», - прокоментувала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Нагадаємо, що госпітальна рада утворюється у кожному окрузі. Від громади, що входить до цього округу, обирається певна кількість представників, згідно з розрахунками від чисельності населення. Херсон належить до одного госпітального округу з Білозерським, Олешківським, Голопристанським, Каланчацьким та Скадовським районами. На початку цього тижня вже мало б відбутись перше засідання цієї ради, яка визначає стратегію розвитку стаціонарної медичної допомоги. Та через амбітність частини депутатів місто поки не дало своїх представників.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 сентября 2017   ::  Посмотрели: 814  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП <