Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+семінар-тренінг «Унікальна природа Чорного моря»
На базі Національного природного парку «Нижньодніпровський», за участі Херсонського державного університету та підтримки міжнародної програми PRIDE, Українського представництва Всесвітнього фонду дикої природи у партнерстві з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління, пройшов семінар-тренінг «Унікальна природа Чорного моря».

семінар-тренінг  «Унікальна природа Чорного моря»

Виняткову можливість ознайомитися з видовим складом молюсків Чорного моря, отримати методичні рекомендації та поради провідних науковців Одеських та Херсонських університетів, міжнародних експертів щодо збереження ареалів місцевих понто-каспійських видів цих істот отримали Микита Петров (учень 9-а класу ЗОШ № 46) та Ігор Заглада (учень 8 класу ЗОШ № 46), вихованці секції «Біологія та зоотехнія» МАН наукового учнівського товариства «Логос» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості підпорядкованого міському управлінню освіти, під час участі у семінарі-тренінгу.

Юні учасники заходу разом з працівниками екоосвітніх відділів та науковців Півдня України також ознайомилися з пакетом освітніх матеріалів «Чорноморська скринька» та проектом громадської науки щодо збереження біорозмаїття Чорного моря від міжнародної програми PRIDE, прослухали лекцію «Особливості природи Чорного моря. Місцеві та інвазивні молюски» від координатора програми з Голландії.

На території національного парку «Нижньодніпровський» – на узбережжі Дніпровського лиману – учасники зібрали матеріали для вивчення молюсків понто-каспійських видів. Отримані знання та навички стануть у нагоді юним науковці під час написання науково-дослідницьких робіт.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 сентября 2017   ::  Посмотрели: 776  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн