Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Дуальна освіта: навчання і робота
У 2016 – 2017 н. р. Херсонський професійний суднобудівний ліцей став одним із закладів професійно-технічної освіти України, який готує кваліфікованих робітників за трьома професіями загальнодержавного значення - складальник корпусів металевих суден, верстатник широкого профілю, токар.

Дуальна освіта: навчання і робота

З початком нового навчального року ліцей розпочав упровадження елементів дуальної освіти в навчально-виробничий процес для якісної підготовки конкурентоспроможних робітничих кадрів за професією «верстатник широкого профілю».

Засновником дуальної освіти вважають Німеччину. Від неї цю систему перейняли Канада, Австрія, Швейцарія та інші країни. Сьогодні вона починає набирати оберти і в Україні.

Дуальна освіта це поєднання роботи і навчання, коли молодого спеціаліста навчальний заклад готує разом з підприємством. Компанія визначає потрібні їй спеціальності й замовляє професійному навчальному закладу, а студент поєднує навчання і стажування на підприємстві-замовнику. При цьому отримує стипендію і від держави, і від підприємства.

Створюючи необхідні умови для проведення професійно-практичної підготовки в умовах виробництва з використанням елементів дуальної форми навчання керівництво суднобудівного ліцею щільно співпрацює з ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», яке забезпечує учнів даної спеціальності додатковою стипендією у розмірі 1000 гривень.

Херсонський професійний суднобудівний ліцей продовжує набір учнів на новий навчальний рік до 1 жовтня 2017 року.На період навчання учні забезпечуються гуртожитком, харчуванням та стипендією.

Чекаємо на нових учнів! Телефон для довідок: 27- 33 - 16
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 сентября 2017   ::  Посмотрели: 1015  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП