Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Послідовні… Депутати облради від Радикальної партії кинули Ляшка
Сьогодні, як пишуть наші колеги, таки відбувся отой обіцяний депутатом облради Миколою Ставицьким брифінг представників радикальної партії.


Послідовні… Депутати облради від Радикальної партії кинули  Ляшка

Оскільки ПІК на нього не запросили, тому ми скористаємося тим, що написали колеги, яким пощастило послухати першоджерела.

Перший заступник голови облради Василь Зеленчук, якого наші колеги назвали «торпедою» Мангера (Мангер – голова Херсонської облради, який пройшов в облраду від «Батьківщини»), заявив, що зайняв від посаду першого заступника голови облради не по квоті радикалів .

«С самого начала – это ложь, потому что никакой квоты в принципе не существует», - цитує видання «Херсонці» Зеленчука. Настільки можна зрозуміти з цитати Зеленчука, домовлялися депутати облради між собою. І до чого тут, мовляв, Ляшко? Потім він сказав, що рік тому виник конфлікт між Ставицьким, Зеленчуком і Ляшком під час переобрання голови облради. Київ казав, щоб вони підтримали представника БПП, а ті підтримали «батьківщиніця» Мангера. Ця слова підтвердив і Микола Ставицький. Зробили вони це, за їх словами, інтересах області.

«Мое личное мнение не изменилось - был выбран профессиональный менеджер, администратор областного совета». На брифінгу Ставицький заявив: «Я, честно говорю, не имею ни единого желания находиться в «РП», поэтому заявляю о выходе из нее. Мы продолжим далее работать в составе фракции «РП» в Херсонском областном совете…». Таким чином, Микола Ставицький встиг вискочити з поїзда раніше, ніж його попросили вийти.

І тут можна навіть витерти сльозу і порадіти за принциповість наших депутатів облради. Якби не отой клятий Фейсбук, який лишив на пам'ять цікавий пост того самого Миколи Ставицького: «Рішенням бюро Херсонської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка від 16.01.2017 року, за невиконання програмних положень та статутних вимог Радикальної партії Олега Ляшка, Василь Зеленчук виключений з рядів членів Партії. Також від імені Лідера Партії Олега Ляшка, та від імені Політичної Партії, вимагаю від Василя Зеленчука піти з посади першого заступника голови Херсонської обласної ради, яку він отримав завдяки нашій команді, та скласти депутатський мандат обласної ради». Як то кажуть, тут без коментарів.

Послідовні… Депутати облради від Радикальної партії кинули  Ляшка

Цілком логічним є заява про вихід з рядів радикалів Романа Педченка. Він теж знаходиться у найближчому колі нинішнього голови облради і отримує певні преференції.

Зокрема, він був призначений у березні без конкурсу на посаду директора комунального закладу по капбудівництву облради. Читайте також: Педченко вважає, що депутати наївні Чи буде він і далі очолювати фракцію радикалів в облраді – в публікації не вказано. В усякому разі за цим буде цікаво спостерігати – інколи так буває, що після розлучення жінка лишає прізвище свого колишнього.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 сентября 2017   ::  Посмотрели: 852  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП