Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На першого заступника Херсонського міського голови Ігоря Козакова подають до суду
На посадову особу позиватиметься Департамент екології та природних ресурсів Херсонської ОДА.

Привід – висловлювання Козакова на сьогоднішньому брифінгу у міськраді щодо ситуації з херсонським сміттєзвалищем, повідомляє видання ПІК.

А саме вже під кінець заходу у відповідь на спробу поставити запитання учасникам брифінгу співробітницею Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Ігор Козаков сказав: «Я не розумію вашої функції, шановні чиновники обласної державної адміністрації, і чим ви тут займаєтеся. Що ви тут робите на брифінгу?

Ви професійні хабарники і ледарі, управління екології, займайтеся ділом!». Після цього перший заступник Херсонського міського голови швидко закрив брифінг. Поведінку посадовця вже прокоментували в Департаменті екології та природних ресурсів Херсонської ОДА.

-Ми вважаємо це приниження співробітників Департаменту, оскільки хабар є тяжким злочином, то ж пан Козаков, як представник влади образив увесь наш Департамент і має за це відповісти.

Наразі, я вже дав доручення юристам підрозділу, щоб готували судовий позов стосовно захисту репутації департаменту, - зазначив начальник Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА Юрій Попутько.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 сентября 2017   ::  Посмотрели: 690  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн